Ramówka

Ramówka telewizji internetowo-mobilnej jest w przygotowaniu. Wiąże się to z rozbudową pasm tematycznych nadawanych na antenie mnews.tv. W związku z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem uruchomienia telewizji mnews.tv właściciele telewizji mnews.tv nadającej na prawach nadawcy przyznanych przez KRRiTV postanowili znacznie rozszerzyć pozycje programowe. Prosimy o chwilę cierpliwości. Na tę chwilę proponujemy zapoznać się ze stałymi pozycjami nadawanymi na mnews.tv.

Po kliknięciu na wybrany tytuł uzyskasz dostęp do opisu danej pozycji programowej.

MNEWS RAPORT

Mnews Raport to pozycja programowa nadawana od poniedziałku do piątku o godzinie 08:30. Codzienny raport dostarcza widzom najświeższych i rzetelnie przygotowanych newsów podawanych w czystej treści.

Mnews Raport to reprezentatywna pozycja programowa na antenie mnews.tv mająca na celu przekazanie informacji wszystkim tym, którzy potrzebują informacji z samego rana bez względu na to czy jesteś w domu, biurze czy w drodze .

PROGNOZA POGODY

Zaraz po codziennej dawce informacji serwowanych w Mnews Raport podajemy widzom informacje pogodowe dla poszczególnych miast oraz ogólną kilkudniową prognozę pogody dla kraju. Na antenie mnews.tv możesz również podejrzeć sytuacje pogodową w Warszawie dzięki zainstalowanej kamerze w samym centrum miasta z widokiem na najbardziej rozpoznawalny budynek w Polsce, Pałac Kultury i Nauki. Już wkrótce wprowadzimy podgląd w czasie rzeczywistym z kilku miast w kraju.

CZAS NA PRASĘ

Czas na prasę to jedna ze stałych pozycji programowych na antenie mnews.tv. Program prowadzi zawsze dwoje prowadzących przedstawiających swoje subiektywne opinie na temat artykułów w prasie codziennej. Szczere, subiektywne, bezpardonowe często prowokacyjne opinie usłyszysz jedynie w Czas na prasę na antenie Mnews.tv.

MNEWS GOTOWANIE

Lubisz gotować? Przyrządzać szybkie i pyszne potrawy lub przystawki? Jeśli tak to koniecznie musisz oglądać Mnews gotowanie! W programie najlepsi kucharze specjalnie dla nas pokazują i instruują widzów jak szybko, tanio i wykwintnie przygotować różnego rodzaju potrawy, ciasta czy różnego rodzaju smakołyki.

PRZEWIETRZANIE KAPELUSZA WEDŁUG GRODZKIEJ (WKRÓTCE)

Przewietrzanie kapelusza według Grodzkiej to autorski program posłanki Anny Grodzkiej. W programie Anna Grodzka porusza tematy bliskie ludziom i społeczeństwu. Gośćmi posłanki będą ludzie ze świata polityki i mediów.

CZAS NA DOKUMENT

Czas na dokument to pozycja programowa, w czasie której prezentowane są reportaże, dokumenty i felietony dotykające sprawy ważne i kulturowe.

GOŚĆ PORANKA (WKRÓTCE)

Gość poranka to jak sama nazwa wskazuje rozmowa na żywo w studio z zaproszonym gościem. W czasie programu poruszane będą aktualne tematy związane z polityką, kulturą, życiem codziennym, a przede wszystkim rozmawiali będziemy o problemach dotykających polaków.

PASMO POWTÓRKOWE

W paśmie powtórkowym zobaczą Państwo powtórki programów, reportaży i rozmów z dni poprzednich, także jeśli coś umknie Państwa uwadze jednego dnia to jest możliwość obejrzenia powtórki dnia następnego.

PROGNOZA POGODY DLA MIAST

Prognoza pogody dla poszczególnych miast. (18 wybranych miast)

TYGODNIOWA PROGNOZA POGODY

Prognoza pogody dla Polski na cały tydzień.

MNEWS RAPORT (POWTÓRKA)

Mnews Raport to pozycja programowa nadawana od poniedziałku do piątku o godzinie 08:30. Codzienny raport dostarcza widzom najświeższych i rzetelnie przygotowanych newsów podawanych w czystej treści.

Mnews Raport to reprezentatywna pozycja programowa na antenie mnews.tv mająca na celu przekazanie informacji wszystkim tym, którzy potrzebują informacji z samego rana bez względu na to czy jesteś w domu, biurze czy w drodze .

PASMO PROGRAMOWE

W tym paśmie zobaczą Państwo różnego rodzaju programy, od rozrywkowych, tanecznych, poradnikowych po life stylowe, kulturalne i motoryzacyjne.

2 komentarzy

  1. Jak można Was traktować powaznie jeśli na 1 stronie macie reklamy w stylu „Panie szukają panów” – wyobrażacie sobie takie reklamy w TVP lub TVN ?

    • Haha i sam sobie strzelasz w kolano kolego od komentarza… tu na stronie twórcy umieszczają reklamy ad sense google czyli te reklamy podpowiadaja nam, poszczególnym użytkownikom nasze wybory i podrzucaja nam tresci jakie szukalismy w internecie…więc drogi kolego pewnie szukałeś sobie dziewczynek i teraz Ci podrzuca takie reklamy hahahaha :P
      ale to nie wina strony!!