Zaprojektuj własne mydełko

Zaprojektuj własne mydełko

Luty 13, 2015
1 085 wyświetleń

NIECH MINI KOSTKI BARWY STANĄ SIĘ IDEALNIE DOPASOWANĄ DO TWOJEJ ŁAZIENKI PACHNĄCĄ OZDOBĄ!

MYDŁA W KOSTKACH ZNÓW WRÓCIŁY DO ŁASK! PRZEWAGĄ KLASYCZNYCH KOSTEK NAD MYDŁAMI W PŁYNIE I ŻELAMI JEST NIE TYLKO ICH NATURALNY I BARDZO PROSTY SKŁAD,  PONIEWAŻ OD TERAZ MOGĄ BYĆ TAKŻE IDEALNIE PSUJĄCĄ DO TWOJEJ ŁAZIEKI, PACHNĄCĄ DEKORACJĄ.

DZIĘKI KREATOROWI MYDŁA ONLINE, KTÓRY MARKA BARWA WŁAŚNIE URUCHOMIŁA, SKOMPONOWANIE WŁASNEJ, UNIKALNEJ WERSJI MYDEŁKA W WYBRANYM KSZTAŁCIE, KOLORZE I ZAPACHU STAŁO SIĘ MOŻLIWE I BANALNIE PROSTE.

HTTP://WWW.SKLEP.BARWA.COM.PL/PRODUKTY/ZAPROJEKTUJ-MYDLO/

Jak to się zrobić?

Po kliknięciu w zakładkę „zaprojektuj mydło” możemy przystąpić do etapu kreacji… Najpierw wybieramy kształt: chryzantema, malwa, esy floresy, serduszko.  Jeśli jednak nie wiesz na które mydełko się zdecydować, zaznacz dodatkową opcję „zaskocz mnie”, a specjalnie dla Ciebie BARWA przygotuje niespodziankę. Następnie wybierz idealny kolor: niebieski, zielony, pomarańczowy lub różowy. Teraz postaw na ulubiony zapach: energetyzująca pomarańcza, soczysta żurawina, kwitnąca róża, odświeżający aloes. Masz także szansę wzbogacić mydło o pielęgnacyjny dodatek: wygładzające proteiny jedwabiu, nawilżające morskie minerały, odżywczy kompleks witamin, odmładzający ekstrakt z róży. Na każdym etapie możesz też wybrać tajemniczą opcję zaskocz mnie. Na koniec, jeśli zaprojektowane mydełko chcesz wysłać komuś bliskiemu, za pomocą kliknięcia w odpowiedni kwadracik, poproś
o zapakowanie go na prezent.

WAGA MYDEŁKA OD 70 G, CENA OD 13 ZŁ,
RADOŚĆ Z WYJĄTKOWEGO UPOMINKU – BEZCENNA!